Навчально-консультаційний пункт Луганського Державного Університету Внутрішніх Справ імені Е. О. Дідоренка у місті Миколаєві

«Золотий зорепад»

05.03.2009

  «Золотий зорепад»

     Традиційний Чемпіонат Луганської області з кік-боксингу відбувся нещодавно у Стаханові. У турнірі узяли участь представники з Луганська і Луганської області – Сєверодонецька, Рубіжного, Лисичанська, Свердловська, Брянки, Перевальська, Алмана, Стаханова - близько 150 бійців. Луганськ представляла команда спортивного клубу «Каскад» Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка.

     Головне суддівство вів суддя національної категорії, заслужений тренер України – Володимир Фатєєв.

     Спортсмени успішно показали свою техніку і навички, завдяки викладачам кафедри спеціальної фізичної та вогневої підготовки заслуженому тренеру України, підполковнику міліції Володимиру Капилову і майору міліції Олегу Лимарю  результати змагань виявилися досить високими:

     15 – золотих, 11 – срібних, 8- бронзових медалей.

     За свої майстерність і бійцівські якості курсанти отримали й додаткові винагороди. Дмитро Маслюк був нагороджений за кращий бій Чемпіонату Луганської області, Євген Овчаренко - за волю до перемоги.

     Ці змагання дали можливість продемонструвати курсантам себе з найкращого боку і пройти відбір для участі у Чемпіонаті України, який відбудеться з 9 по 12 березня в Сумах.

     Спорту і фізичній підготовці в стінах Луганського університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка приділяється велика увага. Спортивні зали ніколи не бувають порожніми - курсанти регулярно відвідують спортивні секції, де з ними працюють викладачі вищої кваліфікації, які виявляють велику турботу про підготовку золотого фонду української міліції. Завдяки їх зусиллям у курсантів є можливість добиватися найяскравіших перемог.

 
 
всі новини
НАВЧАЛЬНО-КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ПУНКТ
ЛУГАНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВНУТРІШНІХ СПРАВ ІМЕНІ Е. О. ДІДОРЕНКА
У МІСТІ МИКОЛАЄВІ