Навчально-консультаційний пункт Луганського Державного Університету Внутрішніх Справ імені Е. О. Дідоренка у місті Миколаєві

«Ми довго думали, що привезти тобі, о, розпещений сочинський глядач». (Луганчани в Сочі)

09.02.2010

«Ми довго думали, що привезти тобі, о, розпещений сочинський глядач». (Луганчани в Сочі).

21 сочинський фестиваль. У залі готелю «Перлина» зібрався різнобарвний народ. Аплодисменти зустріли редакторів Андрія Чівуріна й Леоніда Купріду, команди вже нудьгують у хвилюючому очікуванні свого виходу. Перший тур Фестивалю команд КВК у Сочі розпочався.

Однією з чотирьох команд з Луганська стала команда КВК Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка «Другой мир», і саме вона отримала один з найвищих рейтингів сочинського фестивалю - «підвищений».

«Цього року у  фестивалі в Сочі узяли участь 541 команда. За результатами першого туру команди ділили на чотири категорії – ті, хто проходив у другий тур; команди підвищеного рейтингу; рейтингові команди і ті, хто не отримав нічого. З Луганська виступало чотири команди й так сталося, що ми єдині отримали підвищений рейтинг. З наших виступів узяли усе найкраще, але довелося редагувати програму вже в процесі гри, адже ми виступали 130 і схожих жартів перед нам було багато», - говорить капітан «Другого миру», інспектор центру дозвілля, лейтенант міліції Ельдар Кабіров, -« Тепер ми маємо право брати участь у телевізійних іграх КВК та іграх центральних ліг (в Україні таких три: Слобожанська, Перша українська та Вища українська ліги). Для нашої команди це величезний успіх. Ми дещо обурені, що не потрапили до другого туру, але з першого разу, за словами досвідчених гравців, туди потрапити майже неможливо. Після виступу до нас підійшов редактор Дніпровської ліги й запросив до себе, також налагоджено зв’язки з Першою українською і Слобожанською лігами. Ми задоволені». 

«Другой мир» - команда, де практично всі актори – автори, команда, де панують дружба й повага. Мабуть, саме тому «Другой мир» упевнено рухається до успіху. «Тепер ми плануємо узяти кубок Луганської студентської ліги. Крім того, нас запросили до міжнародної Слобожанської ліги КВК, а директор Вищої української ліги відзначив, що буде за нами наглядати. Ми отримали великий, цінний досвід, і сподіваємось, що поїздки в Сочі стануть традиційними», - говорить Ельдар. 

Жарти команди «Другой мир», Луганськ, які потрапили на офіційний сайт МС КВК:

«Мы долго думали, что привезти тебе, о, избалованный юмором сочинский зритель.
Настя - единственная девушка в нашей команде, которая поступила в ВУЗ МВД, чтобы откосить от армии.
Интеллектуальный юмор... Да вы что, думаете, что мы, милиционеры, двух слов это ... ну того... в предложении.
А нам даже нравится работать в тишину. Потому что в этот момент мы уверены - нас становится больше».

 

всі новини
НАВЧАЛЬНО-КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ПУНКТ
ЛУГАНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВНУТРІШНІХ СПРАВ ІМЕНІ Е. О. ДІДОРЕНКА
У МІСТІ МИКОЛАЄВІ