Навчально-консультаційний пункт Луганського Державного Університету Внутрішніх Справ імені Е. О. Дідоренка у місті Миколаєві

«Червоне золото». Здай кров – врятуй життя

22.02.2010

«Червоне золото». Здай кров – врятуй життя

     Курсанти Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка взяли участь  у загальноміській донорській акції «Червоне золото». В рамках акції 326 курсантів ЛДУВС ім. Е.О. Дідоренка здали кров на допомогу пацієнтам дитячих лікарень Луганської області.
     «Наші курсанти складали Присягу на вірність українському народові», - зазначив проректор по службі ЛДУВС ім. Е.О. Дідоренка, полковник міліції Олександр Новаков, - «Тому хлопці з великою готовністю беруть участь у соціальних акціях і готові не лише кров, але й життя віддати за свій народ, не словами, а конкретними справами підтверджувати слова Присяги. Донорство – один з найблагородніших людських поступків. Й не дивно, що більше чверті особистого перемінного складу університету відгукнулася на поклик суспільства».
     У свою чергу головний лікар Луганської обласної станції переливання крові Олена Фролова подякувала керівництву й курсантам університету за активну громадську позицію, відзначивши, що кожного дня станція переливання крові приймає від 40 до 120 донорів. «Минулий рік був для нас дуже вдалим: у донорських заходах узяли участь на 1000 людей більше, ніж у 2007 році, а це тисячі врятованих життів», - сказала Олена Володимирівна, - «Минулого року до нас уперше прийшли курсанти. І ми дуже вдячні керівництву навчального закладу за те, що вони відгукнулися і приділяють значну увагу проблемі донорства. Я дуже рада, що в Луганському державному університеті внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка навчають не тільки як захищати Батьківщину, але й бути гуманним і милосердним».  
     Крім того, на думку Олени Фролової, кожний потенційний донор повинен знати, що  участь в подібних акціях має ряд позитивних моментів. Зокрема, це:

- безкоштовний загальний аналіз крові;
- безкоштовний експрес-аналіз на визначення групи крові;
- безкоштовний аналіз крові на ВІЛ, сифіліс, гепатити В і С;
- безкоштовний огляд лікарів – спеціалістів:
- науково доведений позитивний ефект для імунної системи донора.

     Щоденно у лікарнях Луганська хворим переливають близько сорока літрів крові. У той час як Луганська обласна станція переливання крові отримує лише двадцять вісім літрів і може перекрити  тільки 75 відсотків від потреб. Акція «Червоне золото» продовжиться до 26 лютого. Ще можна встигнути врятувати комусь життя.    

 

всі новини
НАВЧАЛЬНО-КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ПУНКТ
ЛУГАНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВНУТРІШНІХ СПРАВ ІМЕНІ Е. О. ДІДОРЕНКА
У МІСТІ МИКОЛАЄВІ