Навчально-консультаційний пункт Луганського Державного Університету Внутрішніх Справ імені Е. О. Дідоренка у місті Миколаєві

Відділ організації наукової роботи інформує про оголошення Всеукраїнського стипендіального конкурсу "Ді Ел Ей Пайпер" для студентів-правників у 2009 році за підтримки МОН України

30.03.2009

Відділ організації наукової роботи інформує про оголошення Всеукраїнського стипендіального конкурсу "Ді Ел Ей Пайпер" для студентів-правників у 2009 році за підтримки МОН України

     Для участі в конкурсі запрошуються студенти денної форми навчання (починаючи з 4-го курсу) за спеціальністю "Правознавство".
За результатами конкурсу будуть визначені 4 переможці, які зможуть пройти стажування в офісах міжнародної юридичної фірми
"Ді Ел Ей Пайпер", а також отримуватимуть грошову стипендію протягом наступного навчального року):

Перше місце: Міжнародний рант на стажування - 2-тижневий курс стажування в офісі "Ді Ел Ей Пайпер" у Лондоні (Великобританія).

Друге місце: Регіональний рант на стажування - 2-тижневий курс стажування в офісі "Ді Ел Ей Пайпер" в Москві (Російська Федерація).

Третє місце: Національний рант на стажування - 2-тижневий курс стажування в офісі "Ді Ел Ей Пайпер" у Києві.

Четверте місце: Грошова стипендія - щомісячна грошова стипендія від "Ді Ел Ей Пайпер" (1000 грн.) протягом академічного року.

    Переможці в усіх номінаціях отримають додаткову можливість пройти 1-місячний курс практики в київському офісі "Ді Ел Ей Пайпер". Точні дати стажування будуть узгоджені з кожним переможцем індивідуально.

     Для участі в конкурсі, який передбачає подання письмових робіт, студентові необхідно подати до Київського офісу "Ді Ел Ей Пайпер" (адреса: ТОВ "Ді Ел Ей Пайпер Україна", вул. Червоноармійська, 77А, 4-й поверх, м. Київ, 03150, до уваги відділу маркетингу):
- заявку на участь у конкурсі (до 12 квітня 2009 р.);

     Бланк заявки можна отримати у відділі організації наукової роботи ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка (к. 616, 603) або за електронною адресою відділу: oonr_lduvs@meta.ua
- копію залікової книжки за усі роки навчання (до 20 квітня 2009 р.);
- письмову роботу на одну iз тем (до 1 травня 2009 р.):

■  Чому іноземні інвестори надають перевагу іноземному праву, а не українському, для регулювання своїх договорів з українськими особами?
■  Як діяльність судової гілки влади в Україні узгоджується з ідеальним поняттям "верховенства права"?
■  Чи повинна діяльність юридичних фірм в Україні регулюватися спеціальними законодавчими актами і, якщо так, чому?
■  Проаналізуйте юридичний статус незавершених об'єктів будівництва в Україні.
■  Порівняйте основні елементи кредитного договору з точки зору банка та з точки зору позичальника.
■  Проаналізуйте міжнародні угоди про уникнення подвійного оподаткування з точки зору міжнародного досвіду та практики застосування в Україні.

     Вимоги до оформлення конкурсних робіт:
■  Конкурсні роботи мають бути надіслані у двох версіях - англійською та українською мовами (З копії кожної версії), двостороннім друком.
■  За обсягом конкурсна робота повинна бути не більше 15 сторінок, або до 4 000 слів, включаючи резюме роботи
■  Вимоги до друку: шрифт Times New Roman, кегль 14, міжрядковий інтервал 1.5
■  Конкурсна робота повинна мати чіткі заголовки та підзаголовки та включати такі частини: титульну сторінку, зміст, вступ, основну частину, висновки, перелік використаної літератури (бібліографію), резюме роботи (1 сторінка).

Бажано відсканувати роботу та надіслати pdf. версію на електронну адресу: scholarship@dlapiper.com.

     Процедура оцінювання
Всі отримані конкурсні роботи будуть оцінюватися, переможці будуть вибрані в декілька етапів. На першому, відбірковому етапі, фахівці "Ді Ел Ей Пайпер" визначать 20 найкращих робіт. На фінальному етапі "Ді Ел Ей Пайпер" та Суддівська Колегія визначать чотирьох переможців, з якими будуть проведені усні інтерв'ю з метою справедливого розподілення призових місць.


     З питаннями стосовно конкурсу звертайтеся за телефонами: 8(044) 490 9579, 8(067) 691 8201 – відділ маркетингу ТОВ "Ді Ел Ей Пайпер Україна", Наталія Ткаченко, Анатолій Галюк; або 8(044) 425 5097 – відділ наукової і творчої роботи студентів Інституту інноваційних технологій та змісту освіти України, Наталія Василівна Журавльова, Наталія Іванівна Рябич.
Також стосовно участі в конкурсі приймаються запити на електронну адресу scholarship@dlapiper.com

 

всі новини
НАВЧАЛЬНО-КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ПУНКТ
ЛУГАНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВНУТРІШНІХ СПРАВ ІМЕНІ Е. О. ДІДОРЕНКА
У МІСТІ МИКОЛАЄВІ