Навчально-консультаційний пункт Луганського Державного Університету Внутрішніх Справ імені Е. О. Дідоренка у місті Миколаєві

Вісім люблячих жінок до свята

24.02.2009

Вісім люблячих жінок до свята.

     Який подарунок до свята чоловіків може бути приємніше за любов? Тим паче не однієї жінки: навіть вісім кохатимуть до нестями…
 «Вісім люблячих жінок» - саме таку назву має вистава, яку підготували в подарунок курсантам Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка студенти Луганського державного інституту культури та мистецтв. Режисером-постановником п’єси за мотивами детективного роману відомого французького драматурга Роберта Тома став  народний артист України, професор - Дмитро Іванович Вітченко. Артисти, які брали участь у виставі, разом зі своїм художнім керівником дуже хвилювалися: як приймуть їх курсанти, чи сподобається їм вистава, чи підтримають акторів-початківців. Проте, хвилюватися було не варто. Курсанти бурхливими оплесками  зустріли гостей вузу. Правоохоронці навіть не очікували на такий подарунок, як театралізована вистава, адже  організатори святкового вечора до останнього тримали таємницю.
      «Враховуючи специфіку нашого навчально закладу, ми виховуємо не тільки сильних і мужніх міліціонерів, а й уважно ставимося до їх внутрішнього та естетичного збагачення. Тому зустрічі з Російським та Українським драмтеатрами, філармонією та інститутом культури і мистецтв стали традицією. Курсанти з задоволенням відвідують такі заходи, вони не тільки отримують змогу доторкнутися до мистецтва, а й відпочити від навчальних буднів», - зауважила заступник начальника відділу кадрового забезпечення – начальник відділення соціальної та гуманітарної роботи, старший лейтенант Інна Коренєва.
     Курсантів також привітав зі святом ректор ЛДУВС ім. Е.О. Дідоренка Віталій Комарницький. Він відзначив, що дуже символічним є те, що сьогодні, в чоловіче свято, з Днем захисника Вітчизни вітають зі святом вісім закоханих жінок. В свою чергу ректор привітав всіх чоловіків зі святом, побажав всім миру, добра та стабільності.

Олена Шенцева

всі новини
НАВЧАЛЬНО-КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ПУНКТ
ЛУГАНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВНУТРІШНІХ СПРАВ ІМЕНІ Е. О. ДІДОРЕНКА
У МІСТІ МИКОЛАЄВІ