Навчально-консультаційний пункт Луганського Державного Університету Внутрішніх Справ імені Е. О. Дідоренка у місті Миколаєві

Гумором курсанти розтопили київський лід

03.03.2009

 Гумором курсанти розтопили київський лід.

     У Києві курсанти Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка були вже не вперше. Цього разу на чверть фінал «Другой мир» приїхав з новою програмою, з новими жартами і з новими силами. Як завжди, у приміському Вишгороді проходила звичайна для КВК-шників процедура редагування. Програма сподобалася не тільки суддям, а й командам-конкурентам, які теж мали змогу побачити виступ луганчан. Жартували на теми, які були зрозумілі не тільки журі, а й глядачеві у залі. Жодної сцени, жодного жарту, жодного жесту редактори не вирізали з програми, настільки грамотно і правильно була підготовлена програма.

      Гра проходила у актовій залі Національного транспортного університету двома частинами. Команда ЛДУВС ім. Е.О. Дідоренка виступала у другій. Серед семи команд «Другой мир» посів четверте місце. Слід зазначити, що за правилами до півфіналу проходять тільки перші три команди. Втім, найцікавіше  розпочалося після гри, на так званому «розборі польотів».

     «Після виступу нашої команди члени журі особисто запросили нас до півфіналу. І це незважаючи на те, що ми були лише четвертими. Після цієї гри ми зрозуміли, з яким матеріалом їхати наступного разу і чим можна розсмішити київську публіку. Нажаль, нам не вистачає групи підтримки. Якби чоловік тридцять у чужому місті і у чужому залі голосно гуртом крикнули «ЛДУВС» або «Другой мир» для нас це було б чудовою мотивацією», - розповідає  капітан команди, курсант IV курсу факультету підготовки слідчих Ельдар Кабіров.

     Незабаром курсантське КВК буде продемонстровано на Луганщині. Команду запросили на гру до Луганського національного університету імені Тараса Шевченко, який відбудеться в травні.

 
 
 
всі новини
НАВЧАЛЬНО-КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ПУНКТ
ЛУГАНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВНУТРІШНІХ СПРАВ ІМЕНІ Е. О. ДІДОРЕНКА
У МІСТІ МИКОЛАЄВІ