Навчально-консультаційний пункт Луганського Державного Університету Внутрішніх Справ імені Е. О. Дідоренка у місті Миколаєві

Знайомство з Європейським союзом

27.02.2009
 

ЗНАЙОМСТВО З ЄВРОПЕЙСЬКИМ СОЮЗОМ

     Уже кілька років поспіль науково-педагогічний склад кафедри конституційного та міжнародного права Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка, під керівництвом начальника кафедри О.Д. Форостюка для найбільш активних і здібних студентів організує навчальні візити до країн Європейського Союзу. Цей проект був запущений у рамках розробленої науковцями кафедри Програми „Міжкультурний діалог”. За час існування програми навчальні візити були організовані до кількох європейських країн, зокрема Австрії, Польщі, Угорщини, Чехії. 

     Учасники Програми, за ініціативою доцента О.Д.Форостюка і за підтримки ректора університету В.М. Комарницького, об’єдналися у студентський „Євроклуб", що займається громадською діяльністю, налагоджує співпрацю з європейськими молодіжними організаціями, долучається до підготовки чергових поїздок за кордон, поширює інформацію про євроінтеграційні процеси в Україні, веде роз’яснювальну роботу в школах Луганської області.

     Нещодавно 18 студентів ЛДУВС ім. Е.О. Дідоренка відвідали Чехію та Австрію. Кожного року програма надає можливість студентам ознайомитися з політичною, адміністративною та правовою системами ЄС; порівняти методи проведення регіональної політики в ЄС та Україні; використати набуті знання у своїй професійній діяльності.

 
 
всі новини
НАВЧАЛЬНО-КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ПУНКТ
ЛУГАНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВНУТРІШНІХ СПРАВ ІМЕНІ Е. О. ДІДОРЕНКА
У МІСТІ МИКОЛАЄВІ