Навчально-консультаційний пункт Луганського Державного Університету Внутрішніх Справ імені Е. О. Дідоренка у місті Миколаєві

З Днем ветеранів органів внутрішніх справ!

10.11.2009

З Днем ветеранів органів внутрішніх справ!

     10 листопада в незалежній Україні святкують День ветеранів органів внутрішніх справ - людей, найбільшим скарбом яких є досвід, знання, вміння, мудрість. І вони щедро діляться ними з молодим поколінням. За словами помічника ректора Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка по роботі з ветеранами та громадськими організаціями Миколи Сури, Рада ветеранів бере активну участь у громадському житті навчального закладу, проведенні культурно-масових заходів, вихованні й навчанні молодого покоління . «Ми регулярно зустрічаємось з курсантами нашого університету, розповідаємо їм про службу в органах внутрішніх справ, про війну у Афганістані, ліквідацію аварії на чорнобильській АЕС, займаємось правовою пропагандою та багато іншого. Адже це – живе спілкування з молоддю. Втім, не забуваємо й один про одного: вітання з ювілеями, активізація роботи  з соціального захисту ветеранів, матеріальна допомога тим, хто її потребує, проведення культурно-масових заходів, активний розвиток волонтерства, наставництво – ось наші пріоритети на сьогодні», - зазначив Микола Федорович.
     Таким чином, більшість ветеранів органів внутрішніх справ, що мають великий  професійний і життєвий досвід, є потрібними й не залишаються без уваги, продовжують активну участь у житті університету, передають свої знання й досвід молодим солдатам Закону.
     Вітання з Днем ветеранів органів внутрішніх справ від імені ректорату Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка, урочисті заходи і святковий концерт ще попереду.
       

всі новини
НАВЧАЛЬНО-КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ПУНКТ
ЛУГАНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВНУТРІШНІХ СПРАВ ІМЕНІ Е. О. ДІДОРЕНКА
У МІСТІ МИКОЛАЄВІ