Навчально-консультаційний пункт Луганського Державного Університету Внутрішніх Справ імені Е. О. Дідоренка у місті Миколаєві

Кафедра на загальних засадах Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка провела лекції у Сєверодонецьку

03.03.2009

Кафедра на загальних засадах Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка провела лекції у Сєверодонецьку.

     Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка продовжує співпрацювати з практичними підрозділами ГУМВС в Луганській області. Так в середині лютого викладач кафедри кримінально права Руслан Галкін у Сєверодонецькому міському відділенні міліції разом з працівниками слідчого управління провів лекцію на тему «Причетність до злочину. Особливості, кваліфікації». Втім, послухати викладача приїхали не тільки Сєверодонецькі правоохоронці, а й співробітники міліції з інших міст регіону. На заході були присутні представники Сєверодонецьку, Лисичанську, Рубіжного та Кремінної. На занятті висвітлювались теми видів причетності, недонесення, потурання, приховування злочинів. Наводилися фактичні приклади, а після теоретичної частини працівники слідчих органів мали змогу вирішити практичні задачі. Слідчі ж із свого боку наводили приклади із своєї практичної діяльності.

     Кафедра кримінального права вже не вперше практикує такі заходи. Викладачів часто запрошують проводити свої лекції для співробітників не тільки в міські відділення міліції, а також й у райвідділи.

     «Тема обирається згідно з тим, в який підрозділ нас запрошують. Якщо лекція проводиться в слідчому управлінні, тоді вона максимально наближена до діяльності слідчого органу. Наприклад, якщо нас запрошують до Краснодону, може бути обрана тема нелегальної добичі корисних копалень, злочини проти власності, життя і здоров’я, громадська безпека тощо. Теорія мало цікавить слухачів, їм важливіше практичне застосування законів», - зауважив майор міліції Руслан Галкін.

     Слухачі дуже зацікавлені у цих лекціях, адже ці заняття дають можливість практикуючим міліціонерам не тільки отримати додаткову інформацію, а й поділитися своїм досвідом, обговорити той, чи інший окремий випадок у їх практиці.

всі новини
НАВЧАЛЬНО-КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ПУНКТ
ЛУГАНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВНУТРІШНІХ СПРАВ ІМЕНІ Е. О. ДІДОРЕНКА
У МІСТІ МИКОЛАЄВІ