Навчально-консультаційний пункт Луганського Державного Університету Внутрішніх Справ імені Е. О. Дідоренка у місті Миколаєві

Куди піти навчатися? День відкритих дверей у ЛДУВС ім. Е.О. Дідоренка

08.02.2010

 Куди піти навчатися? День відкритих дверей у ЛДУВС ім. Е.О. Дідоренка

Якщо ви вже визначилися з майбутньою спеціальністю, але ще не вирішили, куди вступати, тоді відвідайте День відкритих дверей – і нарешті розставте усі крапки над «і». Майбутнім міліціонерам і юристам – дорога до Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка.  У День відкритих дверей старшокласники і їх батьки є бажаними гостями навчального закладу.

У ЛДУВС ім. Е.О. Дідоренка Дні відкритих дверей проводяться два рази на рік. За допомогою таких заходів абітурієнти та їх батьки можуть отримати найповнішу інформацію стосовно умов вступу до вишу, спрямованості навчання, системи освіти, отримати інформаційні буклети та пам’ятки абітурієнту з правилами прийому на навчання, а також дізнатися про студентсько-курсантське життя.

Зустріч гостей з університетом розпочалася невеличким концертом творчих колективів ЛДУВС ім. Е.О. Дідоренка, адже у навчальному закладі неабияка увага приділяється естетичному вихованню курсантів і студентів. Розмову з майбутніми вступниками та їх батьками розпочав ректор навчального закладу, полковник міліції Віталій Комарницький. Він подякував гостям університету за те, що вони знайшли змогу та час відвідати виш, і розповів про історію створення ЛДУВС ім. Е.О. Дідоренка. «Ми досить молодий навчальний заклад у системі МВС України», - зазначив він, - «Але вже маємо свій авторитет, певний імідж і традиції в системі вищої освіти України». Ректор детально розповів про структуру університету, матеріально-технічну базу, умови мешкання на території навчального закладу. «Ми єдиний університет в Україні, де курсанти всі 4 роки знаходяться в казармі. Втім, слово казарма є досить умовним: це кімнати на 4-6 курсантів, оснащені мережею Інтернет, де дозволяється мати певні побутові прилади. Триразове збалансоване харчування, можливість відвідувати  спортивні секції, басейн»,- зазначив Віталій Мар’янович.

На зустрічі з керівництвом університету абітурієнти та їх батьки отримали повну інформацію щодо умов вступу, кількість сертифікатів незалежного оцінювання якості знань, проведення випробувань з фізкультури та співбесіди щодо службової відповідності. Багато питань виникало з приводу надання пільг при вступі. «Згідно Правил прийому до ЛДУВС ім. Е.О. Дідоренка, Положення про приймальну комісію та відповідно до наказів МОН, на зарахування на навчання поза конкурсом мають право особи, яким відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» надане таке право; діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування; інваліди I та II груп та діти-інваліди віком до 18 років, яким не протипоказане навчання за обраним напрямом (спеціальністю); діти-чорнобильці; діти військовослужбовців Збройних Сил України, інших військових формувань, працівників правоохоронних органів, які загинули під час виконання службових обов’язків; діти працівників органів внутрішніх справ, які загинули, померли чи стали інвалідами І групи при виконанні службових обов'язків (у тому числі, інвалідність яких пов'язана з участю в ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС); члени сімей шахтарів і гірничорятувальників, які загинули внаслідок аварії на орендному підприємстві «Шахта імені О.Ф. Засядька»; особи, яким відповідно до Закону України «Про підвищення престижності шахтарської праці» надане таке право», - сказав ректор.

Крім того, під час проведення Дня відкритих дверей усі бажаючі змогли записатися на своєрідний лекторій – підготовчі курси до складання тестування незалежного оцінювання якості знань. В рамках лекторію, який розпочнеться в першу суботу березня і проходитиме кожної суботи, старшокласники зможуть отримати більш поглиблені знання для складання тестів, а також випробувати свої сили в пробному тестуванні.   

Наприкінці зустрічі гостей навчального закладу чекали традиційні екскурсії університетом, відвідання музеїв, ознайомлення з матеріально-технічною базою ЛДУВС ім. Е.О. Дідоренка.

  


всі новини
НАВЧАЛЬНО-КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ПУНКТ
ЛУГАНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВНУТРІШНІХ СПРАВ ІМЕНІ Е. О. ДІДОРЕНКА
У МІСТІ МИКОЛАЄВІ