Навчально-консультаційний пункт Луганського Державного Університету Внутрішніх Справ імені Е. О. Дідоренка у місті Миколаєві

Курсант луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка Вікторія Лук’янченко стала однією з кращих студентів-юристів України

01.10.2009

Курсант луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка Вікторія Лук’янченко  стала однією з кращих студентів-юристів України

     25 вересня в Києві проходив конкурс «Кращий юрист-студент року», у якому узяли участь кращі студенти вищих навчальних закладів юридичного профілю.

     Серед основних завдань конкурсу, який проводиться за ініціативи Союзу юристів, за підтримки Міністерства юстиції України, – мотивування студентів-юристів на корисні для суспільства здобутки.

     Усього на адресу конкурсу було направлено близько 600 заяв, втім, журі обрало лише 50 найкращих. Лауреатами Конкурсу за відповідною номінацією стають студенти-юристи, які досягли найкращих результатів у навчанні, науковому та громадському житті за підсумками року та відповідають вимогам професійної і ділової етики. Єдиною фіналісткою від Луганщини стала курсант 4-го курсу факультету підготовки слідчих Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка Вікторія Лук’янченко.  

     Як зазначає дівчина, основними критеріями відбору у фінал стали наукові публікації учасника, участь міжнародних і всеукраїнських конференціях та з’їздах,  суспільному житті навчального закладу та молоді регіону, участь у семінарах, різноманітних тренінгах, дебатних турнірах, волонтерство. Володарка стипендії Верховної Ради України, учасниця багатьох міжнародних конференцій і семінарів, одна з лідерів курсантського самоврядування, волонтер Червоного Хреста Вікторія зайняла упевнені позиції  в конкурсі. 

     Винагородою учасників фінального етапу конкурсу «Студент-юрист року» стали дипломи та сертифікати на придбання юридичної літератури на суму 570 гривень. Заступник міністра юстиції Леонід Єфименко та відповідальний секретар Спілки юристів України Олександр Кваснєвський нагородили молодих юристів та запросили їх влітку на стажування до Міністерства юстиції України.
Вікторія має стипендію верховної ради України, звання, нагороди.


всі новини
НАВЧАЛЬНО-КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ПУНКТ
ЛУГАНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВНУТРІШНІХ СПРАВ ІМЕНІ Е. О. ДІДОРЕНКА
У МІСТІ МИКОЛАЄВІ