Навчально-консультаційний пункт Луганського Державного Університету Внутрішніх Справ імені Е. О. Дідоренка у місті Миколаєві

Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка гостинного відкрив свої двері майбутнім абітурієнтам

23.02.2009

Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка гостинного відкрив свої двері майбутнім абітурієнтам.

     До завершення реєстрації у центрах незалежного тестування залишився лише тиждень, тому більшість випускників шкіл хотіли б ще раз ознайомитись з правилами прийому до навчальних закладів та упевнитися у тому, що зробили правильний вибір. Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка надав абітурієнтам таку можливість і вдруге протягом навчального року 2008-2009 провів день відкритих дверей. В рамках заходу усі бажаючі отримали необхідну інформацію про університет та правила вступу до нього.
     Перед початком зборів майбутні курсанти, студенти та їх батьки змогли подивитись відеоролик та слайд-шоу про життєдіяльність навчального закладу, отримали буклети з історією університету та пам’ятки із порядком оформлення документів та правилами вступу до ЛДУВС ім. Е.О. Дідоренка, дізнатись нюанси та уточнити деталі гості змогли вже в процесі спілкування з ректоратом університету. Зокрема, ректор Віталій Комарницький розпочав свою розповідь з історії університету. Він зазначив, що у масштабах України та системи МВС університет внутрішніх справ Луганська достатньо молодий. Але за 15 років навчальний заклад пройшов дуже динамічний шлях розвитку. Минулого року ВНЗ підтвердив 4-й рівень акредитації та усі ліцензійні об’єми. «Ви вже бачили відеоматеріал і зрозуміли, що ми - воєнізований навчальний заклад. Навчання у нас проводиться на трьох факультетах – кримінальної міліції, підготовки слідчих та економічної безпеки. До структури університету також входить навчально-науковий інститут права, у якому навчаються студенти за контрактом. Це класичний варіант студентства». Крім того, ректор повідомив, що для вступу на університету внутрішніх справ на бюджетну форму навчання до приймальної комісії необхідно надати два сертифікати незалежного оцінювання знань – з української мови та літератури, історії України. Що ж стосується контракту, то в даному випадку є вибір  - українська мова та література, історія України або іноземна мова.
     Майбутнім курсантам крім сертифікатів необхідно відвідати рай міськвідділи міліції, де на них сформують особисту справу, а також скласти заліки з фізичної підготовки та профпридатності. Після вступу на них чекає курс молодого бійця у навчально-тренувальному центрі «Господарство Кролєвцова». 
     Більш детально про навчання в університеті присутнім розповіла перший проректор з науково-методичної роботи Елеонора Віленська. «Процес навчання у кожному ВНЗ має свою специфіку і свої традиції. Ми виходимо з того, що необхідно створити усі умови для  якісного отримання знань. У нас працюють висококваліфікований педагогічний склад – доценти, доктори, професори. Крім того, порівняно з іншими вищими навчальними закладами ми знаходимось у більш виграшному стані, адже Болонська або модульно-рейтингова система у нас була запроваджена з самого початку створення навчального закладу. Наші студенти та курсанти здають матеріал частинами, що значно полегшує складення модулів та покращує процес засвоєння матеріалу. Крім того, враховується активність людини на семінарських заняттях, самостійна та дослідна робота. Наш університет, як уже зазначалося, досить молодий  і ми дуже турбуємось про свій імідж. Наші дипломи повинні бути підкріплені знаннями. Про якість нашої освіти свідчить й те, що наші випускники – не тільки курсанти, але й студенти – користуються попитом у роботодавців», -  сказала Елеонора Володимирівна.
Крім того, ректорат повідомив, що починаючи з 7 березня кожної суботи у ЛДУВС ім. Е.О. Дідоренка проводитимуться підготовчі заняття до незалежного тестування. Як свідчить досвід минулого року, такі лекції значно покращили знання студентів та підготували їх до складання тестів.    
      Після зборів та отримання необхідної інформації усі бажаючі змогли ознайомитись з матеріально-технічною базою університету, подивитись на спортивні та актові зали, навчальні аудиторії, басейн, класи творчої діяльності, гуртожитки. Упевнитись у тому, що кожна житлова кімната курсантів підключена до мережі Internet, дозволяється мати холодильники, комп’ютери, мікрохвильовки. Втім, усі курсанти отримують попередження: якщо страждають дисципліна або навчання телевізори та магнітофони повинні бути прибрані.
     Більш детальна інформація щодо вступу до Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка розміщена на сайті навчального закладу www.lduvs.edu.ua на сторінці «Абітурієнту».      

всі новини
НАВЧАЛЬНО-КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ПУНКТ
ЛУГАНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВНУТРІШНІХ СПРАВ ІМЕНІ Е. О. ДІДОРЕНКА
У МІСТІ МИКОЛАЄВІ