Навчально-консультаційний пункт Луганського Державного Університету Внутрішніх Справ імені Е. О. Дідоренка у місті Миколаєві

Луганчанин став чемпіоном України з самбо

20.02.2010

Луганчанин став чемпіоном України з самбо

     Наприкінці минулого тижня у Севастополі уперше відкрився Чемпіонат України з самбо й бойового самбо серед юніорів. Луганщину на змаганнях представляли спортсмени луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка, курсанти факультету економічної безпеки Артем Лазарь, Олексій Олейник і Олександр Купець. 
     За словами тренера, старшого викладача кафедри спеціальної та вогневої підготовки Олега Сопіна, Чемпіонат був доволі складним, адже у ньому узяли учать 238 спортсменів з 20 областей України. «Хлопці прийшли до університету вже більш-менш підготовленими спортсменами, але таких високих результатів ще не досягали. Не дивлячись на те, що боротьба була дуже запеклою, наші спортсмени зібрали в кулак волю й майстерність й вибороти золоту і бронзову медалі», - зазначив Олег Вікторович.
     Додому луганчани привезли, як вже зазначалося, золоту (Артем Лазарь) і бронзову (Олексій Олейник) перемоги. Олександр Купець став п’ятим, вигравши та програвши по два бої.
     Попереду у спортсменів ЛДУВС ім. Е.О. Дідоренка молодіжний Чемпіонат України в Харкові та змагання серед вишів системи МВС України.
Теперішній чемпіон  Артем Лазарь представлятиме Україну на  Чемпіонаті світу з самбо в Афінах (Греція).

всі новини
НАВЧАЛЬНО-КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ПУНКТ
ЛУГАНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВНУТРІШНІХ СПРАВ ІМЕНІ Е. О. ДІДОРЕНКА
У МІСТІ МИКОЛАЄВІ