Навчально-консультаційний пункт Луганського Державного Університету Внутрішніх Справ імені Е. О. Дідоренка у місті Миколаєві

Минулої суботи на вірність українському народові присягнули майбутні офіцери органів внутрішніх справ

21.09.2009

Минулої суботи на вірність українському народові присягнули майбутні офіцери органів внутрішніх справ –
курсанти Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка

     Курсанти трьох факультетів (економічної безпеки, підготовки слідчих та кримінальної міліції) дали першу у житті клятву на вірність Вітчизні, присягли суворо дотримуватись Конституції України й завжди залишатись вірними своєму народові та професії. Хлопцям й дівчатам, які вирішили пов’язати свою долю з міліцією, довелося  здолати конкурс сертифікатів, пройти спортивні і психологічні випробування і місяць військової виучки на курсі молодого бійця. Вступні іспити і конкурсний відбір позаду, а попереду - багаточисельні семестри і сесії.

     «Я, вступаючи на службу в органи внутрішніх справ України, складаю Присягу й урочисто клянуся завжди залишатися відданим народові України, суворо дотримуватися її Конституції та чинного законодавства, бути гуманним, чесним, старанним і дисциплінованим працівником, зберігати державну і службову таємницю. Я присягаю з високою відповідальністю виконувати свій службовий обов'язок, вимоги статутів та наказів, постійно вдосконалювати професійну майстерність і підвищувати рівень культури, усіляко сприяти зміцненню авторитету органів внутрішніх справ… 
     Клянуся мужньо і рішуче, не шкодуючи своїх сил і життя, боротися зі злочинністю, захищати від протиправних посягань життя, здоров’я,   права й свободи громадян, державний устрій і громадський порядок. Якщо ж я порушу цю Присягу, то хай мене покарають за всією суворістю закону», - клялися новобранці. «Присяга працівника органів внутрішніх справ складається на все життя й є визначною, незабутньою віхою в долі людини, свідченням її життєвого вибору, свідомого ставлення до професії, урочистої обіцянки служити Батьківщині», - зазначив заступник начальника Департаменту освіти та науки-начальник відділу освіти Віктор Співак, вітаючи молодих курсантів від імені міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка - «Прості й змістовні слова Присяги, виголошені першокурсниками, це ритуальне закріплення того факту, що вони стали до лав самовідданих і мужніх людей, чий фах-захищати правопорядок».

     Законність дій співробітника міліції, особиста дисциплінованість, культура спілкування й високий професіоналізм є основою діяльності української міліції. Про це щойно присягнувшим курсантам нагадав ректор ЛДУВС ім. Е.О.  Дідоренка Віталій Комарницький. «Виголосивши слова клятви на вірність своєму народові, учорашні школярі заявляють про свою громадську зрілість, чітко й однозначно визначають свою життєву позицію, разом з іншими захисниками правопорядку приймають на себе відповідальність за майбутнє української держави», - зазначив він, - «Шановні першокурсники! З цього дня ви стаєте частиною дружньої університетської сім’ї. Тепер ваші успіхи й досягнення невід’ємна частина успіхів та досягнень університету, а його проблеми не вирішаться без вас. Хай труднощі, з якими пов’язане життя курсантів, лише сприяють загартуванню характеру, зміцненню принципів, що складають основу особистості співробітника правоохоронних органів: вірність професії, порядність, принципіальність, надійність у дружбі, загострене почуття справедливості, повага до закону, нетерпимість до будь-яких проявів жорстокості та насильства, посягань на конституційні права й свободи громадян. І хай слова клятви будуть лейтмотивом вашої успішної навчальної та професійної діяльності».

     Крім того, з урочистим прийняттям Присяги новобранців привітали керівники Луганська та області, народні депутати України, представники силових структур та побажали бути вірними своїй справі та з честю укріпляти державність нашої країни.  

  

всі новини
НАВЧАЛЬНО-КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ПУНКТ
ЛУГАНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВНУТРІШНІХ СПРАВ ІМЕНІ Е. О. ДІДОРЕНКА
У МІСТІ МИКОЛАЄВІ