Навчально-консультаційний пункт Луганського Державного Університету Внутрішніх Справ імені Е. О. Дідоренка у місті Миколаєві

На Луганщині визначили найсильніших гирьовиків системи МВС України

08.02.2010

У Луганську відбувся чемпіонат України з гирьового спорту серед вищих навчальних закладів системи МВС України. Як уже зазначалося раніше на Луганщину з’їхалися 100 кращих спортсменів-силовиків, серед яких   майстри спорту, чемпіони України і світу в командних і особистих заліках. «У Луганську чемпіонат України серед навчальних закладів системи МВС проходить уперше. Для нас це значна подія, яка свідчить про те, що в нашому місті склалися хороші традиції гирьового спорту, адже у вересні ми провели Всеукраїнський Чемпіонат з гир. На цих випробуваннях дуже високий рівень підготовки спортсменів, адже до нас приїхали 4 чемпіони світу», - відзначив заступник головного судді, 12-кратний чемпіон світу з гирьового спорту, старший викладач кафедри загального фізичного виховання ЛДУВС ім. Е.О. Дідоренка Роман Міхальчук.

Чемпіонат проходив у три етапи: змагання у вагових категоріях 60, 65, 70 і 75 кілограмів, а також боротьба у вазі 80, 90 і понад 90 кілограмів. Силовики виконуватимуть поштовх двох гир по 32 кілограми кожна за 10 хвилин,  а також ривок гирі правою та лівою руками в сумі. Наприкінці випробувань спортсмени повинні були продемонструвати єдність команди у естафеті, у які чемпіоном став Донецький юридичний інститут ЛДУВС ім. Е.О. Дідоренка, друге місце посів власне ЛДУВС м. Е.О. Дідоренка, третім став Харківський національний університет внутрішніх справ. «Естафета дуже емоційне і видовищне змагання», - говорить Роман Міхальчук, - «Тут важливими є не тільки сила, але й уважність, швидкість. Не дивлячись на те, що її результати не йдуть у командний залік, а переможці визначаються окремо, вона є дуже важливим етапом випробувань».

За результатами Чемпіонату місця розподілилися наступним чином: третє місце в командному заліку посів Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка, отримавши дві золоті й одну срібну медаль; другим на шляху до перемоги став Донецький юридичний інститут ЛДУВС ім. Е.О. Дідоренка. Титул чемпіона Чемпіонату України з гирьового спорту серед навчальних закладів системи МВС отримав Київський національний університет внутрішніх справ.

Втім, це були не єдині досягнення змагань. Чемпіон світу, представник КНУВС Валентин Бондаренко штовхнув гирю 124 рази, що стало новим рекордом України.

Слід зазначити, що цей Чемпіонат став відбірковим туром і своєрідним випробуванням сили перед «Динаміадою», яка відбудеться у квітні в Сімферополі.