Навчально-консультаційний пункт Луганського Державного Університету Внутрішніх Справ імені Е. О. Дідоренка у місті Миколаєві

Нові види спорту розвиватимуть у Луганському державному університеті внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка

15.09.2009

Нові види спорту розвиватимуть у Луганському державному університеті внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка

     У рамках святкування Дня фізкультури і спорту у Луганському державному університеті внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка відбулася урочиста нарада співробітників кафедри спеціальної фізичної та вогневої підготовки, в рамках якого ректор навчального закладу Віталій Комарницький привітав присутніх зі святом. Крім того, в цей день були обговорені проблеми підготовки спортсменів до змагань, підвищення кваліфікації викладачів кафедри, залучення абітурієнтів на курси до університету, освоєння інших видів спорту, підведено підсумки роботи кафедри та визначені успіхи вихованців за 2008-2009 навчальні роки. Віталій Мар’янович наголосив на необхідності не тільки охоплювати нові напрямки, а й утримати ті позиції, які були виборені раніше, поставив задачу утриматися у трійці лідерів серед університетів МВС.
     «Необхідно не тільки триматися за традиційні для нашого вишу види спорту, а й  розвивати інші: футбол,  шашки, шахи та інші. Оскільки останні два роки до університету йде набір за результатами незалежного тестування і ми вже не надаємо спортсменам ніяких пріоритетів, потрібно шукати спортивні таланти серед тих, хто вже вступив. Займатися, розвивати вміння, як це було із призером Олімпіади В’ячеславом Глазковим», - зауважив Віталій Комарницький.

всі новини
НАВЧАЛЬНО-КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ПУНКТ
ЛУГАНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВНУТРІШНІХ СПРАВ ІМЕНІ Е. О. ДІДОРЕНКА
У МІСТІ МИКОЛАЄВІ