Навчально-консультаційний пункт Луганського Державного Університету Внутрішніх Справ імені Е. О. Дідоренка у місті Миколаєві

Панкратіон у Одесі

30.05.2009

Панкратіон у Одесі

     З 21 по 23 травня у Одесі відбувся фінал кубку України з панкратіону серед дорослих. У ньому узяли участь найсильніші та достатньо імениті спортсмени 15 збірних областей України. Луганщину представляла команда Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка у складі 9 курсантів.  Як зазначають самі учасники, змагання проходили  на достатньо високому рівні, а бої були цікавими та захоплюючими. «Дуже сильними були наші суперники», - говорить єдиний призер команди, курсант другого курсу  факультету економічної безпеки  Дмитро Навка, - «Крім того, панкратіон дещо не наш вид спорту, ми кікбоксери, тому не зовсім були готові до больових прийомів, які дозволяються у цьому виді єдиноборств. Панкратіон – грецький вид єдиноборств, у якому дозволяється  удари руками, ногами, колінами, ногами по ногам  у повний контакт, дозволяються кидки і практично усі больові прийоми. Втім, хороша техніка та високий рівень підготовки допоміг завоювати бронзу».  Бронзова медаль цього разу стала єдиною для нашої команди, втім, за словами учасників збірної, змагання дають певний досвід участі у таких боях, виявляють помилки та слабкі місця спортсменів, відповідно, надаючи можливість до самовдосконалення.
     Окремо учасники команди ЛДУВС ім. Е.О. Дідоренка дякують своїм тренерам, які готували спортсменів до фіналу кубку України з панкратіону викладачам кафедри спеціальної фізичної та вогневої підготовки підполковнику міліції Володимиру копилову та майору міліції Олегу Лимарю.
     

 

всі новини
НАВЧАЛЬНО-КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ПУНКТ
ЛУГАНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВНУТРІШНІХ СПРАВ ІМЕНІ Е. О. ДІДОРЕНКА
У МІСТІ МИКОЛАЄВІ