Навчально-консультаційний пункт Луганського Державного Університету Внутрішніх Справ імені Е. О. Дідоренка у місті Миколаєві

Подяка

10.02.2010

Подяка

     Партнерство з іншими вищими навчальними закладами Луганська і області є одним з низки пріоритетів роботи Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка. Допомагати у проведенні культурних і наукових заходів, обмінюватися досвідом  навчання й виховання, проводити спільні наукові дослідження – все напрями спільної роботи вишів Луганщини.
     Нещодавно адміністрація та органи студентського самоврядування Луганського державного медичного університету в особі ректора Валерія Івченка подякували представникам лабораторії соціологічних і кримінологічних досліджень Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка і ректору навчального закладу Віталію Комарницькому за допомогу в організації і проведенні анкетування студентів ЛДМУ. «Щиро вдячні за допомогу в проведенні анкетування та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю», - зазначено в Подяці.

всі новини
НАВЧАЛЬНО-КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ПУНКТ
ЛУГАНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВНУТРІШНІХ СПРАВ ІМЕНІ Е. О. ДІДОРЕНКА
У МІСТІ МИКОЛАЄВІ