Навчально-консультаційний пункт Луганського Державного Університету Внутрішніх Справ імені Е. О. Дідоренка у місті Миколаєві

Прокуратура Луганської області і представники ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка провели навчально-методичний семінар

26.03.2009

Прокуратура Луганської області і представники Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка провели навчально-методичний семінар для слідчих органів прокуратури Луганської області на тему методики виявлення, розкриття і розслідування злочинів із ознаками корупції, забезпечення відшкодування завданих злочинами збитків.

     Кафедру кримінального права університету представляв кандидат юридичних наук, доцент Віктор Звіряка, який у своєму виступі розповів про актуальні для слідчих органів прокуратури питання кваліфікації злочинів у сфері службової діяльності, висвітлив основні проблеми, з якими можуть стикатися молоді слідчі, окреслив шляхи їх подолання.
Цікава доповідь і актуальність окресленого в ній питання викликала бурхливу реакцію не лише із боку молодих співробітників, а й з боку досвідчених практикуючих працівників. Непомітно відповіді на питання переросли в цікаву дискусію, яка, нажаль, була обмежена регламентом.
     Представники кафедри кримінального права університету є частими й бажаними гостями подібних заходів, які проводяться органами внутрішніх справ, прокуратурою, апеляційним і місцевими судами Луганської області. Своєю діяльністю кафедра охоплює не лише практиків, які працюють в обласному центрі. Широко практикується участь співробітників кафедри у так званих «кустових» нарадах і заняттях, які проводяться обласною прокуратурою, виїзди для участі в заняттях зі слідчими віддалених райвідділів ГУМВС України в Луганській області, тощо. Така взаємодія є дуже корисною, бо практичні працівники, у свою чергу, постійно беруть участь у проведенні занять із курсантами та студентами ЛДУВС ім. Е.О. Дідоренка.


всі новини
НАВЧАЛЬНО-КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ПУНКТ
ЛУГАНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВНУТРІШНІХ СПРАВ ІМЕНІ Е. О. ДІДОРЕНКА
У МІСТІ МИКОЛАЄВІ