Навчально-консультаційний пункт Луганського Державного Університету Внутрішніх Справ імені Е. О. Дідоренка у місті Миколаєві

Підведені підсумки конкурсу соціологічних досліджень «Проблеми професійного становлення»-2009

27.02.2009

Підведені підсумки конкурсу соціологічних досліджень
«Проблеми професійного становлення»-2009.

     Щороку в процесі вивчення соціології викладачами кафедри кримінології, конфліктології та соціології Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка організується та проводиться конкурс студентських та курсантських досліджень «Проблеми професійного становлення». Під час конкурсу студенти та курсанти засвоюють навички самостійного вивчення найактуальніших проблем власного життя, навчання та служби.
     З початку навчального року курсантами та студентами  було проведено 53 соціологічних  дослідження. На конкурс, який цього року став вже дванадцятим, було представлено 14 досліджень.    Конкурсна комісія у складі провідних викладачів кафедри ретельно розглянула представлені роботи та визначила лауреатів:

     Перше місце - Кривошеєва Юлія (гр. 322) за дослідження «Визначення ступеню сформованості громадянської позиції».
    Друге місце - Іскрич Едуард (взв. 202) за дослідження  «Вибір навчальних дисциплін» та Кеба Сергій (взв. 210)  за дослідження «Доцільність проведення соціологічних досліджень курсантами 3-го факультету у 2009 році».
    Третє місце  - Горбатенко Катерина (гр.222) за дослідження «Сон студентів 2-го курсу на лекціях», Лисенко Артем (вз.202) за дослідження «Вплив навчальної практики на подальше бажання курсантів працювати в ОВС» та Захаров Тарас (вз.211) за дослідження «Оцінка курсантами ЛДУВС взаємозв’язку якості ведення конспектів лекцій та успішності навчальної діяльності курсантів 1-го курсу».    

     24 лютого у соціологічній лабораторії за підсумками Дванадцятого конкурсу досліджень пройшли студентські та курсантські соціологічні читання «Проблеми професійного становлення - 2009», де лауреати були нагороджені Почесними дипломами. Відбулось також зацікавлене обговорення результатів кращих досліджень, методики їх проведення та можливостей впровадження пропозицій у навчальний процес.

всі новини
НАВЧАЛЬНО-КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ПУНКТ
ЛУГАНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВНУТРІШНІХ СПРАВ ІМЕНІ Е. О. ДІДОРЕНКА
У МІСТІ МИКОЛАЄВІ