Навчально-консультаційний пункт Луганського Державного Університету Внутрішніх Справ імені Е. О. Дідоренка у місті Миколаєві

Студенти навчальних закладів немовного профілю з усієї країни змагались у знанні іноземних мов на Всеукраїнській олімпіаді «Молодь і суспільство»

22.05.2009

     Студенти навчальних закладів немовного профілю з усієї країни змагались у знанні іноземних мов на Всеукраїнській олімпіаді  «Молодь і суспільство»,

яка відбулася у Донецькому державному університеті управління у середині травня. Сто п’ятдесят учасників з усіх областей України, високий рівень олімпіади та декілька турів – усі ці умови вимагають від студентів високої пі0дготовки та терпіння,  й узяти участь у такому заході, показати свої уміння та навички досить престижно.  
     Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка представляли студентки Навчально-наукового інституту права Вікторія Басиста та Христина Фіщенко, які отримали 4 и 5 місце відповідно. «Це доволі високий результат», - говорить викладач кафедри іноземних мов ЛДУВС ім.. Е.О. Дідоренка Наталя Краснова, - «Отримати серед ста п’ятдесяти учасників такі місця – доволі непогано. Олімпіада була поділена на три  секції – технічну, економічну та гуманітарну і підсумки зводили за усіма трьома  секціями. Крім того, наші дівчат стали переможницями у номінаціях «Найкраще інноваційне дослідження» та «Найбільш компетентна письмова робота»». Дівчатам належало пройти три тури олімпіади та підготувати твори, есе  та презентацію доповіді у межах конкурсної  теми «Молодь та суспільство», а також продемонструвати свої можливості з аудіювання, мовлення та читання. За словами керівника Наталі Краснової, найскладнішим  завданням для представниць Луганського університету внутрішніх справ стало аудіювання. «Справа в тім, що тут багато залежить від якості звукозапису. Хоча тема тексту була для наших дівчат близькою – технології слідкування за людиною. У другому завданні – творчому - необхідно було з гумором й яскравими епітетами розповісти про парк відпочинку, але найкращий результат Вікторія та Христина показали на конференції. У цьому турі представники нашого університету завжди демонстрували найкращу підготовку та найвищі результати. Тим більше, що свої доповіді вони супроводжували слайдами та відео. Як зазначили члени  журі, презентації наших студенток були просто шикарними, як, до речі й теми, які вони обрали. Вікторія розповідала про юридичну клініку, а Христина  - про нігілізм серед молоді», - говорить Наталя Валеріївна.  
     Слід зазначити, що участь у подібних заходах спонукає студента спробувати поєднати наукову роботу та іноземні мови, надає більш великий спектр вибору професії, адже знання своєї спеціалізації та іноземної мови  - це серйозний крок у майбутнє.     

   

всі новини
НАВЧАЛЬНО-КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ПУНКТ
ЛУГАНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВНУТРІШНІХ СПРАВ ІМЕНІ Е. О. ДІДОРЕНКА
У МІСТІ МИКОЛАЄВІ