Навчально-консультаційний пункт Луганського Державного Університету Внутрішніх Справ імені Е. О. Дідоренка у місті Миколаєві

Студент Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка став першим на чемпіонаті України зі скелелазання

24.03.2009

Студент Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка став першим на чемпіонаті України зі скелелазання.

     Сергій Топіжко займається скелелеазанням з 8 років. За цей час він неодноразово ставав чемпіоном України у дитячих турнірах з цього виду спорту, а в 16 років одержав кваліфікацію майстра спорту. І ось прийшов час перемоги на дорослому чемпіонаті країни, який проходив у Львові. За словами Сергія, усього у змаганнях узяли участь приблизно 40 спортсменів з усіх великих міст України. Перегони проходили у кілька етапів: кваліфікація, півфінал і фінал. «Нам давали 5 коротких, але дуже важких трас. 5 хвилин підйому, 5 хвилин перепочинку. Хто швидше залізе та пройде усі траси, той і виграв. Якщо однаково, то рахуєтьс кількість спроб. Я подолав усі траси з першого разу, хоча й важко було», - говорить спортсмен.
     Крім Сергія Топіжко у чемпіонаті України зі скелелазання узяли участь ще два спортсмени, які отримали 8 й 22 місце. Як зазначає тренер Андрій Тищенко, для перемоги у змаганнях необхідні відповідний настрій та працелюбність: «Сергій – один з перших моїх учнів, який пішов у великий спорт. Він дуже талановитий і працелюбний, а саме це й необхідно. На чемпіонаті України серед дорослих він уперше, й уявіть, він переміг спортсменів, які постійно виступають на чемпіонатах світу».
     Надалі у планах спортсмена та його тренера поїздка на чемпіонат світу, який проходитиме у Австрії.       

   

всі новини
НАВЧАЛЬНО-КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ПУНКТ
ЛУГАНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВНУТРІШНІХ СПРАВ ІМЕНІ Е. О. ДІДОРЕНКА
У МІСТІ МИКОЛАЄВІ