Навчально-консультаційний пункт Луганського Державного Університету Внутрішніх Справ імені Е. О. Дідоренка у місті Миколаєві

Центр зв’язків з громадськістю Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка переміг у конкурсі.

10.04.2009

Центр зв’язків з громадськістю Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка переміг у конкурсі.

     З 2007 року під патронатом Міністерства освіти і науки України, Асоціації працівників засобів масової інформації України, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, за підтримки Державного комітету телебачення і радіомовлення України, Товариства «Знання» України, Державної телерадіокомпанії «Всесвітня служба «Українське телебачення і радіомовлення», Національної радіокомпанії України, Республіканських газет «Освіта України», «Урядовий кур’єр», «Київський вісник», журналу «Ми і президент» проводиться Всеукраїнський конкурс засобів масової інформації «Вища школа» серед вищих навчальних закладів. Метою конкурсу є активізування висвітлення в засобах масової інформації актуальних проблем вищої школи, привернення уваги суспільства та держави до їх вирішення.
     У 2008 році Центр зв’язків з громадськістю Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка вирішив взяти участь у цьому конкурсі. У листопаді до оргкомітету були подані інформація про діяльність університету, що були висвітлені у регіональних ЗМІ, у вигляді відео- та друкованих матеріалів.  В рамках конкурсу було організовано сім номінацій: «Пропаганда вищими навчальними закладами своєї діяльності в засобах масової інформації», «Організація навчально-виховного процесу», «Науково-дослідна робота», «Підготовка науково-педагогічних кадрів», «Розвиток матеріальної бази», «Багатотиражка у вищих навчальних закладах», «Впровадження студентського самоврядування». ЛДУВС став володарем диплому першого ступеня в номінації «Пропаганда вищими навчальними закладами своєї діяльності в засобах масової інформації». Для ЦЗГ університету це перша перемога всеукраїнського рівня, та сподіваємось – не остання.


всі новини
НАВЧАЛЬНО-КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ПУНКТ
ЛУГАНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВНУТРІШНІХ СПРАВ ІМЕНІ Е. О. ДІДОРЕНКА
У МІСТІ МИКОЛАЄВІ