Навчально-консультаційний пункт Луганського Державного Університету Внутрішніх Справ імені Е. О. Дідоренка у місті Миколаєві

Чемпіонат України з боксу обернувся бронзовою перемогою для луганчан

20.02.2010

 Чемпіонат України з боксу обернувся бронзовою перемогою для луганчан

     У Сумах відбувся Чемпіонат України з боксу.  Його учасниками стали  більше 260 спортсменів, включаючи найкращих боксерів країни. Сподівання спортсменів, організаторів і глядачів на захоплююче видовище справдилися, адже змагання проводилися вперше після довгої перерви. Практично в усіх вагових категоріях була дуже серйозна конкуренція, інтрига була величезною.
     Від збірної Луганщини на Чемпіонаті України виступав курсант факультету економічної безпеки Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка Андрій Колесник. У ваговій категорії 60 кілограмів він виборов третє місце, програвши у півфіналі Олімпійському чемпіонові та чемпіонові світу, кращому боксерові України минулого року Василю Ломаченку.   «Я вперше беру участь у змаганнях такого рівня», - зазначає Андрій, - «Але дуже радий, що зміг потрапити до збірної України і вже скоро представлятиму нашу державу на міжнародних боксерських турнірах».

всі новини
НАВЧАЛЬНО-КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ПУНКТ
ЛУГАНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВНУТРІШНІХ СПРАВ ІМЕНІ Е. О. ДІДОРЕНКА
У МІСТІ МИКОЛАЄВІ