Навчально-консультаційний пункт Луганського Державного Університету Внутрішніх Справ імені Е. О. Дідоренка у місті Миколаєві

Червоний Хрест продовжує співпрацю з університетом внутрішніх справ

25.03.2009

Червоний Хрест продовжує співпрацю з університетом внутрішніх справ

     Уже не вперше Луганська обласна організація Червоного Хреста відвідує Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка. Кожного разу курсанти та студенти отримують повну інформацію про цю благодійну організацію. Її історію, розвиток, становлення, функції та благородні принципи. Головною функцією організації є полегшення існування і надання надії та допомоги знедоленим людям і тим, хто має у цьому потребу. Гуманність, нейтральність, незалежність, добровільність, єдність, універсальність – ось ці благородні актуальні принципи, які поважає увесь світ, несе Міжнародний рух Червоного Хреста. Головне завдання товариства - надати допомогу тим, хто її потребує, хто вимагає уваги і турботи.
     Протягом усієї історії Червоний Хрест займався пропагандою донорського руху. У нашій країні більше 300 тисяч донорів крові, 50 тисяч чоловік носять звання "Почесний донор України". У Луганській області більш ніж 72 тис. людей є безоплатними донорами. Програму «Донорство» підтримали й курсанти університету внутрішніх справ, взявши участь у міській акції «Червоне золото», яка проходила у лютому цього року.
     «Я хочу висловити подяку тим, хто вже вступив до рядів донорів. Цього року в лютому міською радою було організовано акцію «Червоне золото». Цей захід був направлений на залучення молоді до активних дій. Курсанти ЛДУВС ім. Е.О. Дідоренка  проявили себе дуже відповідально та організовано. Тоді 150 хлопців здали свою кров -  жодної дози не було забраковано, бо ви дотримуєтесь здорового способу життя, маєте достатньо фізичних навантажень, правильне харчування. Тому у цього університету великий потенціал. Я вдячна усім, хто вже прийшов, хто допоміг, не залишив ближнього в біді. На сьогодні кров – це ті ліки, які не можна отримати синтетичним шляхом і я сподіваюсь, що наша співпраця буде плідною», - зауважила заступник головного лікаря Луганської обласної станції переливання крові Олена Фролова.
     Співпрацю з Луганською обласною станцією переливання крові та обласною організаціює Червоного Хреста представники ЛДУВС ім. Е.О. Дідоренка обов’язково продовжать і попереду курсантів та студентів університету чекають багато цікавих та корисних зустрічей.

всі новини
НАВЧАЛЬНО-КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ПУНКТ
ЛУГАНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВНУТРІШНІХ СПРАВ ІМЕНІ Е. О. ДІДОРЕНКА
У МІСТІ МИКОЛАЄВІ