Навчально-консультаційний пункт Луганського Державного Університету Внутрішніх Справ імені Е. О. Дідоренка у місті Миколаєві

Якби ж у нас було більше таких професіоналів, як ці аматори!

05.11.2009

Якби ж у нас було більше таких професіоналів, як ці аматори!

     Саме так відгукнувся голова журі з естрадного вокалу Фестивалю-конкурсу хорового та вокального мистецтва імені Ф.І. Шаляпіна (Ялта), соліст Большого театру в Москві Дмитро Трапезніков, почувши спів майорів міліції Сергія Юрченка і Станіслава Панькіна. Вже вдруге співробітники Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка завойовують Гран-прі на одному з провідних музикальних конкурсів України, який зібрав на кримській сцені більше 200 найкращих професійних та аматорських виконавців естрадного і академічного вокалу з країн СНД, Болгарії, а також Китаю та Кіпру.   І звичайно, луганчани підтвердили свій високий вокальний авторитет: чисті, сильні голоси,  виразність виконання й образів отримали найвищу оцінку журі з Московської академії голосу та консерваторії імені П. Чайковського, італійських педагогів з вокалу. «Дуже важливо проводити такі конкурси», -  говорять Станіслав Паньків і Сергій Юрченко, - «Серед задач фестивалю – розширення спектру музичних течій, стилів, шкіл вокально-хорового мистецтва, удосконалення виконавчої майстерності художніх колективів і солістів. Цього разу ми виступали не дуетом, як минулого року, а сольно. Й обидва отримали Гран-прі у номінації «Естрадний вокал». З кожним роком рівень виконавців зростає, але луганчани змогли підтвердити свій статус сильних вокалістів України. За словами членів журі конкурсу, Луганськ має свій стиль, який неможливо не впізнати. Нас уже запросили узяти участь у святкуванні 95-річчя з дня народження Михайла Матуссовського і багатьох інших концертах».
     В рамках програми фестивалю провідні педагоги з вокалу України і Росії проводять майстер-класи з вокально-сценічної майстерності виконавців і мистецтва музичного етюду. І після навчання луганчани змогли отримати сертифікати про підвищення кваліфікації від президента Московської академії голосу Ірини Силантьєвої.    
     Тепер луганські солов’ї готуються узяти участь у звітному концерті учасників фестивалю-конкурсу імені Ф.І. Шаляпіна у Луганську та підбирають новий репертуар, щоб знову і знову  приносити радість своєму глядачеві.       

  
 

всі новини
НАВЧАЛЬНО-КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ПУНКТ
ЛУГАНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВНУТРІШНІХ СПРАВ ІМЕНІ Е. О. ДІДОРЕНКА
У МІСТІ МИКОЛАЄВІ