Навчально-консультаційний пункт Луганського Державного Університету Внутрішніх Справ імені Е. О. Дідоренка у місті Миколаєві

20-22 березня в місті Львові відбувся семінар-тренінг у рамках проекту «Молода енерація»

26.03.2009

     20-22 березня в місті Львові відбувся семінар-тренінг у рамках проекту «Молода енерація», у якому в контексті співпраці нашого університету з громадськими організаціями взяла участь науковий співробітник відділу організації наукової роботи магістр права Тертиченко Таїсія Миколаївна.

     Цей проект спільно реалізовують громадські організації «Молодіжний центр регіонального співробітництва» (м. Луганськ, Україна) та «Молода дипломатія» (м. Львів, Україна) за підтримки та під керівництвом Swedish International Development Cooperation Agency (Швеція). Основними цілями проекту є: поширення знань про демократію та права людини, посилення співробітництва студентської молоді Сходу й Заходу, а також підвищення рівня їхньої соціальної активності.
     Набутий позитивний досвід впроваджується Тертиченко Т.М. у діяльність Євроклубу університету. До запланованих у межах цього проекту освітніх заходів можуть бути залучені усі бажаючі: курсанти, студенти, слухачі університету.

всі новини
НАВЧАЛЬНО-КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ПУНКТ
ЛУГАНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВНУТРІШНІХ СПРАВ ІМЕНІ Е. О. ДІДОРЕНКА
У МІСТІ МИКОЛАЄВІ